30773b.jpg

Neden Özel Sobe Anaokulu?

Bireylerin hayat başarılarının duygusal zekalarının gelişimi ile gerçekleşebileceğinin bilinciyle; öz güveni yüksek, iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, sunum becerisi olan çocuklar yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Geleceğe umutla bakan, mutlu ve kendini keşfedebilmiş çocuklar yetiştirerek eğitim hayatına ilk adımı atmak için sizleri bekliyoruz.

“Bugünün çocuklarını, dünün yöntemleri ile eğitirsek yarınlarından çalarız”  ünlü düşünür John Dewey’in sözünü ilke edinerek  yenilikçi anlayışa sahip kadromuz ve eğitim anlayışımızla, hayatta sorgulayan ve “gerçek” bir birey olmayı başarabilen çocuklar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Uzman danışmanlarımızdan aldığımız destekle;
Proje tabanlı,yaparak-yaşayarak, 8 farklı zeka alanına hitap  ettiğimiz temel programımızla çocuklarımız sorgulayarak öğrenirken, vermiş olduğumuz branş derslerimizle hayatın içinden beceriler ediniyor olacaklar.
Belirli periyotlarla öğrencilerimizin gelişim grafikleri çıkarılarak bireysel yol haritaları belirlenecek ve gelişimleri performans değerlendirmeleri ile velilerimiz ile paylaşılacak.

Tagesmutter_1126_Bild_3-1024x353.jpg